ikonka polski WŁASNA PRACOWNIA OD 1989R.

GWARANCJA I CERTYFIKAT JAKOŚCI

SZYBKA I DARMOWA DOSTAWA

WYMIANA I ZWROT AŻ DO 30 DNI

KOREKTA ROZMIARU PIERŚCIONKA

Naszym klientom oferujemy jednorazową, bezpłatną korektę rozmiaru zakupionego pierścionka w ciągu 30 dni od daty jego otrzymania. Pierścionek możesz dostarczyć osobiście do naszego salonu lub przesłać na nasz adres:

Jubilech ul.Słonecznikowa 21 15-660 Białystok

Poinformuj nas o potrzebie korekty rozmiaru drogą mailową sklep@jubilech.pl lub telefonicznie +48 791 585 585.

Ustal pożądaną wielkość pierścionka poprzez zmierzenie średnicy idealnie dobranej biżuterii, bądź udaj się do lokalnego jubilera celem dopasowania odpowiedniej wielkości pierścionka (średnicę określ w milimetrach). Jeżeli nie masz takiej możliwości, do przesyłki możesz dołączyć pierścionek z wzorcową wielkością.

Przygotuj przesyłkę, załącz do niej informację z poprawnym rozmiarem oraz adresem zwrotnym i wyślij na nasz adres. Pamiętaj aby odpowiednio zabezpieczyć pierścionek, by nie uległ uszkodzeniu w czasie transportu.

Gdy tylko otrzymamy pierścionek, poinformujemy Cię poprzez e-mail lub telefonicznie.

Czas potrzebny na wykonanie korekty rozmiaru pierścionka wynosi 2-5 dni robocze.

KOREKTA ROZMIARU OBRĄCZKI

Zdecydowanie najłatwiej jest wykonać koretkę rozmiaru w obrączkach klasycznych półokrągłych lub płaskich bez zdobień zewnętrzych. Obrączki takie, bez względu na kolor złota, dają największe możliwości zmiany wielkości.

Znacznie trudniej jest w przypadku obrączek z dwóch i trzech kolorów złota, z zewnętrznymi zdobieniami lub z oprawionymi kamieniami. Wówczas bezpieczna korekta to + - 1 rozmiar, choć w niektórych przypadkach ze względu na technikę w jakiej obrączki zostały wykonane zmiana rozmiaru jest wręcz niemożliwa.

W przypadku, gdy korekta okazuje się niemożliwa, zwykle wykonuje się nową obrączkę, starą zaś właściciel pozostawia w rozliczeniu, ponosząc przy tym niewielkie koszty dodatkowe.

W przypadku powstałych pytań, czy wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny +48 791 585 585 lub mailowy sklep@jubilech.pl.