Firma Jubilerska Jubi'LECH istnieje na polskim rynku od 1989 roku. To właśnie 20 lat temu w Białymstoku Mirosław Lech otworzył niewielki zakład jubilerski, zbudowany na marzeniach i pragnieniu posiadania własnej firmy. Jego talent, pasja, wiedza i całkowite poświęcenie się temu wyjątkowemu rzemiosłu, jakim jest złotnictwo owocowało tym, że firma z roku na rok rosła w siłę nieustannie poszerzając zakres swojej działalności, co sprawiło, że dziś jesteśmy wiodącymi producentami biżuterii złotej na terenie województwa podlaskiego.

Wychodząc na wprost oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta systematycznie rozszerzamy nasz asortyment o nowe wzornictwo, nadążając za najnowszymi trendami mody.

W naszej firmie pracują najlepsi jubilerzy, prawdziwi mistrzowie rękodzieła, którzy pracę swą opierają na solidnych podstawach, wyznaczając sobie przy tym wysoki poziom estetyki. Dzięki współpracy z takimi ludźmi biżuteria firmy Jubi'LECH, charakteryzuje się najwyższą jakością.

20-letnie doświadczenie pozwoliło na osiągnięcie wysokiej pozycji wśród firm produkujących biżuterię złotą. Przez ten czas zyskaliśmy zadowolenie i zaufanie zarówno klientów detalicznych, jak i  odbiorców hurtowych na terenie całej Polski.

Bardzo chętnie podejmiemy współpracę z nowymi odbiorcami hurtowymi. Zainteresowani mogą otrzymać w pełni skatalogowaną ofertę w formie CD. Na potrzebę klienta jesteśmy również w stanie przyjąć zamówienie na biżuterię według własnego projektu. W kwestii cenowej zawsze jesteśmy skłonni do negocjacji, tak aby współpraca odbywała się z jak najlepszą korzyścią dla obu stron.

Mamy nadzieję, że sklep internetowy będzie świetną okazją do wstępnego zapoznania się z naszą ofertą.

 

Pracownia jubilerska Jubi'LECH istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Wychodząc na wprost oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta, systematycznie rozszerzamy nasz asortyment o nowe wzornictwo, nadązając za najnowszymi trendami mody. W naszej firmie pracują najlepsi jubilerzy, prawdziwi mistrzowie rękodzieła, którzy pracę swą opierają na solidnych podstawach, wyznaczając sobie przy tym wysoki poziom estetyki. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. biżuterię złotą, z brylantami, obrączki. Serdecznie zapraszamy - producent biżuterii złotej, sklep jubilerski Jubi'LECH - ul. Słonecznikowa 21, 15-660 Białystok.